Skip to content

Uusi Carsport-istuinmallisto 2020

Uusi vuosikymmen tuo mukanaan uudet, laadukkaat istuinkuosit.
Materiaalit ja värivalikoima vastaavat tämän päivän vaatimuksiin, ja niissä on myös huomioitu asiakkaan kannalta tärkeä helppohoitoisuus. Vuoden 2020 istuimissa mukaan tulevat uutuusmalli Cantara Design ja Access Design -istuinmallin ruututikkaukset.
Carsport istuinten vahvuudet ovat niiden nopea muunneltavuus, istuinmukavuus ja kestävyys. Tilan optimoinnilla saadaan parhaiten tilaa yhä suuremmille pyörätuoleille ja paareille.

Tutustu mallistoon ja lue lisää »

 

Read also

Carsport Design vauhdittaa kasvua laajentamalla omistuspohjaansa

Jonasson Oy (Carsport Design) ja SE Mäkinen Logistics Oy ovat sopineet 1.7.2025 omistusjärjestelystä, jonka myötä SE Mäkisestä tulee Jonassonin osaomistaja. Autokaupan arvoketjun rakenteita haastetaan monesta suunnasta.

Read more

Vuoden suurin tilataksien näyttely- ja koeajotapahtuma 3.-4.10.2025 Carsport Design, Ylöjärvi

Juhlistamme yrityksemme 60-vuotista merkkipaalua järjestämällä vuoden suurimman myyntinäyttelyn ja koeajotapahtuman Ylöjärven tehtaallamme 3.-4.10.2025. Koeajettavana on kaikki markkinoiden uutuudet ja suosituimmat automallit yhdellä kertaa.

Read more